Kategorija
top

Kaina:

1 005,00 €
830,58 €

be PVM

top
akcija
Tiesioginio degimo dyzelinis šildytuvas. Galia: 44 kW. Oro srautas - 900 m3/h.

Kaina:

517,00 €
427,27 €

be PVM

top
Elektrinė šlifavimo mašina. Spaudimo svoris: 152-347 kg. Disko skersmuo: 4 x 270 mm.

Kaina:

37 268,00 €
30 800,00 €

be PVM

akcija
Elektrinis trijų funkcijų perforatorius. 710 W. SDS+ griebtuvas. Smūgio energija 2 J.

Kaina:

125,00 €
103,31 €

be PVM

akcija
Akumuliatorinis diskinis pjūklas. Be akumuliatorių ir kroviklio. 18 V. Disko skersmuo: 136 mm.

Kaina:

255,00 €
210,74 €

be PVM

akcija
Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas. Be akumuliatorių ir įrovėjo. 18 V. Sukimo momentas 62 Nm.

Kaina:

95,00 €
78,51 €

be PVM

„Elremta Mastermann“ – naujas pavadinimas ir 20 metų sėkmingos, profesionalios patirties įrankių nuomos, pardavimo, remontavimo rinkoje! Šiuolaikinė technika ir elektriniai įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, įrankiai profesionalams – kiekvienas rasite, ko ieškote!

 

Elremta.lt įrankiai internetu statyboms, žemės ūkiui ar pramonei. Tiekiame, remontuojame ir nuomojame Bosh, Makita, Dewalt ir kitų gamintojų akumuliatorinius, elektros, matavimo, santechnikos įrankius. Atsakingai žiūrime į savo klientus, jų kintančius poreikius, todėl nuolat atnaujiname įrankių ir technikos asortimentą. Žinomi, išsiskiriantys kokybe ir laiko patikrinti gamintojai – ne tik didesnis pasitikėjimas, bet ir ilgalaikė nauda!

 

Jūsų patogumui svetainėje išskyrėme įrankių kategorijas pagal kurias greitai ir patogiai rasite Jums reikiamus įrankius – akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, matavimo ir rankiniai, santechniniai įrankiai. Taip pat siūlome ne tik elektros įrankius, bet ir įvairius priedus įrankiams, pavyzdžiui, pjovimo diskus, frezą medienai, pjūklelius, grąžtus ir kt. Įsigykite arba išsinuomokite reikalingą statybų įrangą – ekskavatoriai, krautuvai, betonavimo ir grunto tankinimo technika, elektros generatoriai, tinkavimo mašinos, kompresoriai ir dar daug kitos Jūsų laukiančios įrangos.

 

Elektriniai, akumuliatoriniai įrankiai internetu – tai paprastas, patogus būdas pirkti, nuomoti Jums reikalingą įrangą patiems įvairiausiems darbams! Vos keliais mygtuko paspaudimais išsirinkite ir užsisakykite dominančią techniką iš plataus prekių asortimento. Įrankiai internetu tiek profesionalams, tiek atliekantiems kasdienius darbus namuose!

 

Įrankių pardavimas, nuoma, remontas – viskas vienoje vietoje. Nereikės užsiimti bereikalingomis, daug laiko užimančiomis, paieškomis, be to, sutaupysite, o remonto atveju, suteiksime pakaitinį įrankį.

Palaikome glaudžius santykius tiek su klientais, tiek su tiekėjais, tad operatyvi, atsakinga ir profesionali „Elremta Mastermann“ komanda suremontuos, patars, išnuomos įrangą ar įrankius! Įrankiai profesionalams ir ne tik!