Kategorija
top
Vidinis/išorinis vamzdžių užvartų šalinimo įrankis. Vamzdžiams Ø 3–35 mm.

Kaina:

17,10 €
14,13 €

be PVM

top
Elektrohidraulinis radialinis presas. Presuojamų jungčių sistemų montavimui. Ø 10–108 mm.

Kaina:

1 180,00 €
975,21 €

be PVM

top

Kaina:

32,30 €
26,69 €

be PVM

top
akcija
Lazerinis trijų plokštumų nivelyras. Niveliavimo tikslumas 0,3 mm/m,. Veikimo nuotolis 30 m.

Kaina:

590,00 €
487,60 €

be PVM

akcija
Akumuliatorinis LED prožektorius. Be akumuliatorių ir kroviklio. 18 V / 230 V.

Kaina:

149,00 €
123,14 €

be PVM

akcija
Elektrinis kampinis šlifuoklis. 1010 W. Disko skersmuo 125 mm.

Kaina:

97,00 €
80,17 €

be PVM

akcija
Netiesioginio degimo dyzelinis šildytuvas. Galia: 20 kW. Oro srautas: 1550 m3/h.

Kaina:

1 072,00 €
885,95 €

be PVM

„Elremta Mastermann“ – naujas pavadinimas ir 20 metų sėkmingos, profesionalios patirties įrankių nuomos, pardavimo, remontavimo rinkoje! Šiuolaikinė technika ir elektriniai įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, įrankiai profesionalams – kiekvienas rasite, ko ieškote!

 

Elremta.lt įrankiai internetu statyboms, žemės ūkiui ar pramonei. Tiekiame, remontuojame ir nuomojame Bosh, Makita, Dewalt ir kitų gamintojų akumuliatorinius, elektros, matavimo, santechnikos įrankius. Atsakingai žiūrime į savo klientus, jų kintančius poreikius, todėl nuolat atnaujiname įrankių ir technikos asortimentą. Žinomi, išsiskiriantys kokybe ir laiko patikrinti gamintojai – ne tik didesnis pasitikėjimas, bet ir ilgalaikė nauda!

 

Jūsų patogumui svetainėje išskyrėme įrankių kategorijas pagal kurias greitai ir patogiai rasite Jums reikiamus įrankius – akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, matavimo ir rankiniai, santechniniai įrankiai. Taip pat siūlome ne tik elektros įrankius, bet ir įvairius priedus įrankiams, pavyzdžiui, pjovimo diskus, frezą medienai, pjūklelius, grąžtus ir kt. Įsigykite arba išsinuomokite reikalingą statybų įrangą – ekskavatoriai, krautuvai, betonavimo ir grunto tankinimo technika, elektros generatoriai, tinkavimo mašinos, kompresoriai ir dar daug kitos Jūsų laukiančios įrangos.

 

Elektriniai, akumuliatoriniai įrankiai internetu – tai paprastas, patogus būdas pirkti, nuomoti Jums reikalingą įrangą patiems įvairiausiems darbams! Vos keliais mygtuko paspaudimais išsirinkite ir užsisakykite dominančią techniką iš plataus prekių asortimento. Įrankiai internetu tiek profesionalams, tiek atliekantiems kasdienius darbus namuose!

 

Įrankių pardavimas, nuoma, remontas – viskas vienoje vietoje. Nereikės užsiimti bereikalingomis, daug laiko užimančiomis, paieškomis, be to, sutaupysite, o remonto atveju, suteiksime pakaitinį įrankį.

Palaikome glaudžius santykius tiek su klientais, tiek su tiekėjais, tad operatyvi, atsakinga ir profesionali „Elremta Mastermann“ komanda suremontuos, patars, išnuomos įrangą ar įrankius! Įrankiai profesionalams ir ne tik!