Kategorija
top
Elektrinis įleidžiamas diskinis pjūklas su liniuote. Galia: 1.2 kW. Disko skersmuo: 160 mm.

Kaina:

707,00 €
top
BOMAG BT65 vibroplūktuvas. Darbinis plotis 280 mm; svoris 67 kg

Kaina:

2 793,89 €
top
Naujos kartos, 2,5 m3/min našumo Atlas Copco kompresorius XAS48Kd

Kaina:

11 093,00 €
akcija
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis. 2 x 5.0 Ah Li-Ion. 18 V. Sukimo momentas: 950 Nm

Kaina:

500,00 €
akcija
Lazerinis trijų plokštumų nivelyras. Niveliavimo tikslumas 0,3 mm/m,. Veikimo nuotolis 30 m.

Kaina:

720,00 €
550,00 €
akcija
El. vamzdžių sriegtuvas. Sriegiams nuo R ½" iki R 2” (6 vnt). Galingumas 1200W, svoris 4,9 kg

Kaina:

1 130,00 €

Elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai profesionalams internetu

„Elremta Mastermann“ – naujas pavadinimas ir 20 metų sėkmingos, profesionalios patirties įrankių nuomos, pardavimo, remontavimo rinkoje! Šiuolaikinė technika ir elektriniai įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, įrankiai profesionalams – kiekvienas rasite, ko ieškote!

 

Elremta.lt įrankiai internetu statyboms, žemės ūkiui ar pramonei. Tiekiame, remontuojame ir nuomojame Bosh, Makita, Dewalt ir kitų gamintojų akumuliatorinius, elektros, matavimo, santechnikos įrankius. Atsakingai žiūrime į savo klientus, jų kintančius poreikius, todėl nuolat atnaujiname įrankių ir technikos asortimentą. Žinomi, išsiskiriantys kokybe ir laiko patikrinti gamintojai – ne tik didesnis pasitikėjimas, bet ir ilgalaikė nauda!

 

Jūsų patogumui svetainėje išskyrėme įrankių kategorijas pagal kurias greitai ir patogiai rasite Jums reikiamus įrankius – akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, matavimo ir rankiniai, santechniniai įrankiai. Taip pat siūlome ne tik elektros įrankius, bet ir įvairius priedus įrankiams, pavyzdžiui, pjovimo diskus, frezą medienai, pjūklelius, grąžtus ir kt. Įsigykite arba išsinuomokite reikalingą statybų įrangą – ekskavatoriai, krautuvai, betonavimo ir grunto tankinimo technika, elektros generatoriai, tinkavimo mašinos, kompresoriai ir dar daug kitos Jūsų laukiančios įrangos. Papildomai norime informuoti, kad visos svetainėje pateiktos nuotraukos yra tik informacinio pobudžio, o apie konkretaus įrenginio išvaizdą ir konfiguraciją reikia konsultuotis pas mūsų vadybininkus.

 

Elektriniai, akumuliatoriniai įrankiai internetu – tai paprastas, patogus būdas pirkti, nuomoti Jums reikalingą įrangą patiems įvairiausiems darbams! Vos keliais mygtuko paspaudimais išsirinkite ir užsisakykite dominančią techniką iš plataus prekių asortimento. Įrankiai internetu tiek profesionalams, tiek atliekantiems kasdienius darbus namuose!

 

Įrankių pardavimas, nuoma, remontas – viskas vienoje vietoje. Nereikės užsiimti bereikalingomis, daug laiko užimančiomis, paieškomis, be to, sutaupysite, o remonto atveju, suteiksime pakaitinį įrankį.

Palaikome glaudžius santykius tiek su klientais, tiek su tiekėjais, tad operatyvi, atsakinga ir profesionali „Elremta Mastermann“ komanda suremontuos, patars, išnuomos įrangą ar įrankius! Įrankiai profesionalams ir ne tik!